Co nabízíme

Kdo jsme a kde nás najdete

mapa

Rybařinu prodáváme již od roku 1991. V Litoměřicích jsme otevírali první prodejnu 11.11.1991.

Naši prodavači jsou samozřejmě rybáři.V naší trvalé nabídce je stále až 100 navijáků, 200 prutů a vše co k rybařině patří.Nezaměřujeme se na určitý druh rybolovu.Nabízíme jak kaprařinu, tak přívlač, plavačkařinu, muškařinu i mořský rybolov,feeder,lov na dírkách.Zkrátka žádný způsob nemá navrch a každý zákazník u nás uspěje.Průběžně stále něco v akcích ve velkých slevách.

Co Vám nabízíme…

prod

Co Vám nabízíme…


Navijáky, pruty a doplňky zejména těchto firem:

Shimano, Browning, Cormoran, D.A.M., Daiwa, Zebco, Quantum, Byron, Trabucco, Shakespeare, TICA, Mitchell, Sportex, Sona, Balzer, Berkley, Abu Garcia, Ron Thompson, Okuma, Lineaeffe ,YAD ,Behr,JAF,JRC......... atd.

Boilies, směsi,nástrahy a jiné výrobky například od těchto firem:

Mivardi, Top Secret, Rod Hutchinson,Chytil,Vápeník,Jet Fish,J S A,Sensas, Milo,Lorpio,Van den Eyde,Carp servis,Václavík,4Carp,Traper,ZOOM,RioMar, .............. atd.

A dále…

Rybářské oblečení, batohy, dalekohledy, pouzdra na pruty i navijáky, sedačky, přístřešky, stojany, elektronické hlásiče, echoloty,lodě včetně motoru,lehátka,ryb.obuv,.......atd.

Na prodejně sportovních potřeb máme velký výběr turistických potřeb(stanú,lehátek,vařičů,lamp,spacáků,kletrů ,treckingových bot,oblečení .........atd.)

Zveme Vás na náštěvu kamenné prodejny

148_4875

 

                   

 

Otevírací doba kamenné prodejny

 
pondělí 10-12 13-18
úterý 10-12 13-18
středa 10-12 13-18
čtvrtek 10-12 13-18
pátek 10-12 13-18
sobota 9-11,30

Naše prodejna není velká a nemůže pojmout veškerý existující sortiment,ale vše dokážeme sehnat a dodat v krátkých termínech.Nabízíme vše, co lze sehnat. Co nemáme seženeme! Nemožnosti na počkání! Zázraky do tří dnů.

Zásilková služba bez účtování balného.

Nad 2.500,- Kč neúčtujeme poštovné.